Posted by: Tampa Bay Chamber on Tuesday, September 29, 2020
LeadershipTampaAlumni_Logo_Color

 

Renew/Join Now

 

This list is for PAID 2021 LTA Dues. If your name is NOT on this list, then you have not paid your 2020 LTA Dues yet. If you have any questions please email [email protected]

 

Abou-Jaoude Daniel 2017
Acosta Jolyon 2018
Acosta John 2004
Adam DePiro LT'18
Adkins Josh 2018
Aimee Jeansonne Becka 2019
Akers Dean 1988
Amat Dan 2020
Ames Jeffrey 2011
Andersen J. Carter 2006
Anderson Sheri LT'20
Arnhym Rolfe 2013
Arnold William 2004
Azzarelli Bret 1996
Bailey Eric   2004
Baldy Anderson 1998
Bare Beatriz 1999
Bassel Frick Irene n/a
Benner Bill 2020
Bercaw Lee 2017
Berman Ceci 2013
Bever J. Andrew 1994
Beveridge Cathy 2000
Biesinger Nancy 1997
Blankenship Eric 2019
Blasco Michael 2012
Bomstein Josh 2017
Briant Spratling Tammy 2014
Bricklemyer Clayton 2013
Brill Lee 1998
Brittain Charlotte 2010
Britton Julie 1997
Brown Gregory 2008
Brown Dolly 2004
Broyles Edna 2009
Bryant Gregory 1999
Bugallo-Muros Mariana 2019
Bullock Josh LT'12
Butler Maureen 2020
Butler Brian 2016
Butler Sean 2004
Byczek John 2001
Callahan Charles 2014
Campbell Amelia 1996
Cappadoro Jill LT'04
Carlson Erin LT'20
Carney Nathan LT'13
Carrasco Amy 2013
Casey Kimberly 2002
Castellano Nelson LT 01
Castellvi Wyatt 2019
Chappell Colleen 1999
Chase Tozer Kristy 2017
Chernoff Jeff 2016
Christaldi Ronald 2003
Christine Kim LT'20
Chronister Jeffrey 2008
Cichon Andrea 2017
Clark Ginger 2015
Clark Bob 1997
Clay Martyn 2014
Clinebell Donamae 2004
Collins Christopher 2019
Collins-Garcia Holly 03
Colvenbach Mark 2012
combs sarah 2012
Coney Ernest LT'18
Coney Chloe  
Coniglio Sean 2006
Connery John 2009
Cotton Tina 2013
Cuva Anthony LT'04
Daniel Terrie 2020
Davis Julius 2015
Davis Paul 2004
Davis Janice 1995
DeBosier Kim 1993
DeLaVergne John 2015
DeLaVergne Robin 1984
Delgado Ruben 2019
Delise Debra LT14
Dempsey Megan 2019
Denham Alan 2020
DeVaney David 2010
Devine Linda 2010
Dibbs Scott 2007
Diehl Cameron 2020
Dierks Katherine 2015
Dietrich Donald Leadership Toledo '03
Dugan Brian 2015
Efaw Stacey 14
Eichenholtz Marc 2005
Eileen Sweeney LT14
Elliott Erick 2020
Erdman Al 2016
Esquivel Julio 2012
Farkas Emily 2018
Farkas Chris 2017
Feaster Thomas 1983
Federer Craig 2018
Feinman Rachel 2018
Feldman Bret LT'14
Fender Brian 07
Ferguson Irene 2001
Ford Timothy 2016
Ford Jon 2020
Foster Darcy 2001
Foster Nikki lt'18
Frazier Katherine 2003
Frost Laura  Orlando’87/LTB’04
Fuente Jaret 2014
Fultz Todd 2013
Gallaty Conan 2020
Gandee Zinober Cynthia 2001
Ghannadian Frank 2009
Gibertini Cami 2004
Gindlesperger Rhonda 2020
Glover Christine 2018
Goetz Kari 2018
Gomez Matthew 2017
Gonzalez Cheryl Leadership Jacksonville ’12
Gonzalez Leah 2018
Gordon Bruce 1980
Gough Robert 2002
Graham Andrea LT'94
Grant Cathy 2020
Gray Stanley Valley Leadership/Phoenix’97
Green B. Lee 2010
Greenwood Paul 2020
Grieco Steven 2013
Griffin Melanie 2016
Griffin Michael 2004
Grimaldi A.J. 1979
Grinstead Jason 2017
Grove Steve 2007
Gustafson Zoe LT'97
Halpern Joshua 1999
Hamilton Shadel LT'19
Haney R. Reid 1996
Hanrahan Brian LT 14
Hapner Elizabeth 1997
Harmon Lizz 2005
Harvey Felicia 2016
Hayes Steve 2000
Henderson Thomas 1976
Hendricks Brian LT12
Hero Lorrie Honorary
Higbee R. Alan 1988
Hill S. Gordon 2010
Hill Kevin 2012
Himes Fraser 1985
Hindman Dara 2015
Hintson Michele 2019
Hirsch Andy 2005
Holley Suzy 2000
Holmes Morgan  Leadership Orlando 2016
Holmes Miray 2017
House Mark 1998
Howard Christine LT'00
Huber Robyn LT'11
Huckaby Richard 2011
Hunt Timothy 1995
Huszar Elise 2020
Huszar Paul 2015
Hyde Robert 2015
Jacob Dianne 1992
Jefferson Kay 2016
Jenkins Andrew 2016
Jennewein Jonathan 2000
Jensen J. Michael 2021
Jim Orchard 2000
Jon Wax LT'94
Judd David 2018
Kalish William 1986
Kane Robert 2020
Karlo Chris 2010
Keith Kyle 2012
Keller Chad 2020
Keller Will 2006
Kelly Kavanaugh Lt'06
Ketchum Elena LT'19
Kinsey-Sallis LaKisha 2018
Knight Scott 2020
Knox Kris 2020
Koch Stephanie 2012
Koehler Martha Kaye 1993
Kramer Gerri 2016
Krebs Stephanie 2015
Kubal Timothy 2015
Kubler Tate 2020
Kumar Nagi 2006
Kynes John LT'04
Lamoureux John 2007
Lang Susan 1993
Lansrud Lance 2015
Latta Bill 1984
Lauderdale Crystal 2015
Law Rhea 1991
Lawson Bryan 2014
Lechner David 2019
Ledford Robert 2008
Lee Irvin 2004
Lenker Mark 1983
Leontsinis Nicole 2017
Lester Robin 1984
Loar Chad 2013
Long Crawford Leadership Greenville 28
Longphee Terri 2019
Lopez Suzy 2020
Lowman Rita Insight Tampa 2019
Lundberg Debbie 2013
Mackenzie Julian LT'19
Maner Machelle 1995
Maner Machelle 1995
Manthey Jill 2010
Manthey Troy 2003
Marquart Ernest 2008
Marrs Melody 2005
Marshall Drew 2012
Marshall Amanda LT'19
Martin Merritt 2013
Martinez Adrian LT'13"
Martinez-Monfort Amanda 2020
Martinez-Monfort Luis 2015
Maseda-Sainz Grace 2019
Maurer Susan LT14
Mayts Andrew 2010
McCleland Maggie 2017
McHenry Charlotte 2019
McIntosh Andrew 2011
McLaren Scott 2005
Mendelson Susan 2016
Mendez Janet 2006
Menendez Lauren 2015
Montgomery  Douglas  2009
Moss Jason 2013
Mullen John 2012
Murphy Brian 0
Murphy Jennifer 2012
Newman Nancy 2000
Nissen Lori 2011
Noble Ronald 2002
Nunez Elizabeth Transfer
O’Donnell Todd 2016
O’Malley Keith 2019
Oliver Deborah 2015
Oscher Steven 1982
Osiason Mimi LFL Class III
Parks Penny 2017
Partlow Eric 2013
Pasteur Dustin 2018
Patel Aakash 2012
Payne Rebecca Leadership Shenango
Pehling John 1998
Pehling John 98
Pence Scott 2015
Persky Mary 2004
Phillips Edward 2020
Pina Olga 2003
Pittman Stacey 18
Poff Patrick 2008
Polins Eric 2005
Popovich Donna 1992
Porter Linda 2014
Porter Jim 1999
Powers Benjamin 2019
Prescott Randy 2018
Preston Don 1989
Prevaux Steven LT'06
Quintero Jason LT'13
Rabelo Wallrapp Ana 2014
Raines Erik 2019
Ray Kenneth 2009
Razler Lisa 2014
Remund Lynda 2005
Renshaw Al 2016
Reyes Chris 2014
Reynolds Clara 1999
Richards Darren 2012
Richey Larry 2017
Rieger Jarett 2012
Ritenour Cherry 2016
Robbins R. James 1991
Robbins David LT'2014
Roberts Natalie 2018
Roberts C.J. 2007
Rogero Dennis 2014
Rogers Christopher 2017
Rogers Christopher  
Rollison Dana 2016
Ross Wendy 2014
Ross Ann Mckeel 1982
Rubio Heather 2020
Ryan Freking 2010
Salazar Richard 2015
Sandridge Hala 1984
Sansone Amanda Arnold 2011
Santucci Anthony LT20
Schackne Michael LT'19
Schimmel Seth 2005
Schwartz Kay 2018
Schwartz John 2015
Seaberg Danielle Nunez LT’10
Seeley Meredith 2017
Segel Mark 2005
Segura Yvette 2016
Shapiro Ethen 2017
Sharp Shelley 2019
Shea Erica 2017
Shear Stephen 1997
Shell Greg LT99
Shivers Olin 1997
Shouppe Clint 2016
Shukur Kevin 1996
Shumate Brown Tamara 1996
Siling Jane 1997
Silvest Melissa LT'16
Simmons Bemetra LT 13
Sladek Ryan 00/0000
Smith Randy 2015
Smith Norwood 2009
Smith Brian 2004
Sofarelli Cindy LT'19
Spratling Kareem 2012
Stefany David 1995
Stevenson Deborah LT00
Stewart Tewabech Genet Leadership Lakeland Class 33
Stewart Tewabech Genet Leadership Lakeland Class 33
Stewart Eric 2018
Stinson Teresa 2001
Stockon Chase 1999
Stone Debbi LT'09
Sullivan Joanne 1991
Sullivan Timon 1991
Sutton Kevin 2006
Swenson Scott 2011
Taylor Wayne LT '15
Terrill Lucy 2015
Thomas Adam 2019
Thomas Gregg 1987
Thompson Susan 2018
Tiernan Chuck 2018
Timmel John 1991
Tindale Steven 1985
Tomaino Joe 1980
Tomashot Nick 2015
Tomlin Holly 2005
Toth Ryan 1999
Tremonti Yvette 2009
Tripp Barbara 2020
Troy Atlas 2007
Turner Christine 2007
Uliano Amanda 2013
Ursini Louis 2012
Valenti Mark 2004
Valiente Lauren 2016
Vaughn Renée   
Vaughn Ronald  
Veit Ginny LT'18
Vien Gary LT'03
Visot Cynthia 2005
Vostrejs Caroline 2018
Waggoner Dennis 1996
Wainman Jennifer 2015
Walden Scott LT'17
Walker Toi 2017
Walker Toi 2017
Walters R. Kenneth 2000
Ward Eric 2016
Warren Jeffrey 1973
Wax Jon LT'94
Wertz Monnie 2019
White Dierdre 2016
Whyte William 1988
Williams Calvin 2017
Williams Kimberley 2016
Williams Jennifer LY'02
Wilson Kiana 2018
Wirth Steven LT'19
Witecki Jill 2014
Witte India Waller 2012
Wolf Rob 1992
Wolfson Mark 2000
Wong Ray 2017
Wood Andrew 2019
Wood Thomas 2001
Woodard Laura 2010
Woodroffe Enrique 1990
Woods Randall 2017
Woody Jason 2014
Woollard Kim 2014
Wright John Parke 1982
Wynn Ocea 2016
Yadley Gregory 1988
Yeagley Jennifer  2018
Yepez Fabian 2019
Zabak Elizabeth 2013
Zant Barb LT15
Zarzycki-Andrews Kelly 2015
Zelman Andrea LT'10
Zimmerman Glenn 2017
Zinober Peter 1981
Zujovic Alisa 2020
3/19/21
Top